Logo

MERCEDES SPRINTER 313 CDI 2011 EURO 5

Број на оглас: 2821203 | Објавен на: 15.10.2018, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES SPRINTER 313 CDI
EXTRA FULL ORPEMA.
GOD 2011.
EURO 5.
REG DO 08.03.2019.
NOSIVOST 1145 KG.
SERVISNA KNIGA.
ORG KILOMETRAZA 238000.
KLIMA.
GREACI NA SEDISTA.
TEMPOMAT.
PODESUVANJE NA VOLAN.
WEBASTO.
TELEPHONE.
MAGLENKI.
ASR.
CENA E SO DDV.
BEZ ZAMENI.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ak

Потврден огласувач