Logo

BMW 320 D NA DELOVI 2004

Број на оглас: 2821449 | Објавен на: 09.04.2019, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlako