Logo

Lada Samara 1.5

Број на оглас: 2821864 | Објавен на: 09.03.2018, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Samara

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Lada Samara 1.5 benzin/plin atestiran, kolata e vo mnogu dobra sostojba, ne e registrirana, cena po dogovor. Venci 072/221-075

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Venci

Потврден огласувач