Logo

Stanovi do nova bolnica za izdavanje

Број на оглас: 2821932 | Објавен на: 11.07.2020, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Pance Pesev 47

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanovite se nova gradba so komplet kujna i kupatilo a drugo po zelba
Cena po dogovor ba broj
070 253 515

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vangel Aljokov

Потврден огласувач