Logo

Ford fiesta povolno

Број на оглас: 2822113 | Објавен на: 20.07.2018, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 900 €
1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava fiesta 96 godina vo ekstra sostojba odrazavana domakinski motorot i karoserijata se super,ne e udarana pali vozi bez nikakvi vlozuvanja.komentar na cenata na lice mesto.poveke inf na 076/748-010

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач