Logo

Kombe reno master zamena za mercedes

Број на оглас: 2822134 | Објавен на: 16.08.2018, 06:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.300 €
3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kombeto e patnicko 2.8dti 2000 god.reg cela god.moze zamena za mercedes bemve audi golf dzip kros za kes ekstra cena

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач