Logo

Nexen 265/70r16 4x4

Број на оглас: 2822145 | Објавен на: 27.10.2018, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat vo dobra sostojba
265/70 r16 m+s

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 vlade

Потврден огласувач