Logo

Nexen 245/60r18 4x4

Број на оглас: 2822172 | Објавен на: 27.10.2018, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat vi dobra sostojba
245/60 r18 m+s

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 vlade

Потврден огласувач