Logo

Chrysler 300m hitno benzi plin

Број на оглас: 2822422 | Објавен на: 23.03.2019, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: 300 M

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 185 kw / 252 ks

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Crajslerot e pali vozi se prodava poradi kupeno novo vozilo ,treba da se registrira. Ima atest plin sp dizni kolata e dobra koj razbira znae za kakvo vozilo se raboti Mozi i zamena megan karavan od 2003nagore,laguna ,scenik

 boban

Потврден огласувач