Logo

STANBEN SERVIS VEL-DOM VELES

Број на оглас: 2822709 | Објавен на: 03.06.2018, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Вид на оглас: Се продава


Вел Дом - Велес е станбен сервис за управување и одржување на станбено-деловни објекти.
Вел дом ќе се погрижи во иднина да не се соочите со следниве проблеми:
- нечист влез
-не функционален лифт
-расрушена фасада
-нема да ѕвоните на врата кај вашиот сосед и да го молите да ја плати месечната фактура за одржувањето на станбената зграда, ниту пак ќе морате и понатаму да го плаќате и неговиот заостанат долг.
- ќе немате проблем со течење на кров, запушена канализација и слично.
Ние ви нудиме дезинфекција, дезинсекција и дератизација на вашите згради. Хаусмајсторски услуги од помал и поголем обем, молеро-фарбарски усуги и други услуги согласно вашите барања.
тел за контакт:
078 888-443
043 612-814
http://veldom.mk/
veldom.veles@gmail.com

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx