Logo

KTM MTB FULL SHIMANO DEORE SLX 3x10

Број на оглас: 2822999 | Објавен на: 28.02.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam samo za kes.deneska staveni novi gumi nadvoresni i vnatresni.PRIDADEN.!!!!!!!!!!!!!!

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  bube

Потврден огласувач