Logo

Doogee Nova y100x

Број на оглас: 2823548 | Објавен на: 16.04.2019, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: DOOGEE

Модел: Nova y100x

Боја: Gold

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот има изгорено една од плочите за напојување со струја, изгорена е на полнач. Инаку телефонот е како нов маска, екран, тач без грепка. На кој му треба за поправка, или има ваков модел на телефон од два може да направи еден многу добар телефон, бидејќи овој модел е навистина многу добар. Нарачав нова батерија од Алиекспрес мислев дека е до батеријата, значи батеријата е гланц нова оригинална.
Комплет ( телефонот + батеријата) = 2000 ден
Само телефонот = 1500 ден
Само батеријата = 600 ден

 Кратово

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач