Logo

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god.

Број на оглас: 2823661 | Објавен на: 11.12.2018, 01:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija i se plateni site davacki do registracija. Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач