Logo

bmw x3

Број на оглас: 2823958 | Објавен на: 14.10.2018, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


extra sostojba. moze zamena za avtomobil so moja ili vasa doplata.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 dimo

Потврден огласувач