Logo

Prodavam Lada 110 - atest plin-750eur

Број на оглас: 2824004 | Објавен на: 11.07.2020, 18:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: 110

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 740 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Lada 110, 2000godina, registrirana do 10.05.2018 godina, so atest plin, novi predni gumi, sega staveni, masina odlicna.
Cena: 740eur
Za podetalni informacii javete se na tel. 070/556-428 (javuvanje do 20h)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Evica

Потврден огласувач