Logo

Se prodava BMW 318i

Број на оглас: 2824119 | Објавен на: 17.05.2019, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 2.300 €
2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava bmw 318i vo dobra sostojba 235.40.17 plus ima i zimski gumi zanego tel 075-627-549 moze zamena za motor sportski 1000 kubika

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач