Logo

ВИКЕНДИЦА ВО СТАР ДОЈРАН

Број на оглас: 2824354 | Објавен на: 26.04.2018, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 215 m²

Број на соби: 4

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


ЦЕНА 25.000 €

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА / ВИКЕНДИЦА ВО СТАР ДОЈРАН.

СПРАТОТ Е ОДДЕЛЕН СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ И НЕМААТ НИШТО ЗАЕДНИЧКО СО ДРУГИОТ.

СЕ НАОЃА НА ИСКЛУЧИТЕЛНО ДОБРА ЛОКАЦИЈА, НА УЛ. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, ВО БЛИЗИНА НА НОВАТА АВТОБУСКА, ВЕДНАШ ЗАД МАРКЕТОТ НА ГЛАВНАТА УЛИЦА, ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРОТО И СУПЕРМАРКЕТИ.

ПОДАТОЦИ:
- СО 2 ВЛЕЗА Е, ОД СЕВЕРНА И ЈУЖНА СТРАНА

- КОРИСНА ПОВРШИНА 96 м2 (4 СОБИ, КУПАТИЛО, ЛЕТНА КУЈНА, ПОДРУМ, 2 ПОМАЛИ ОСТАВИ И ТЕРАСА СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРОТО)

- ДВОРНА ПОВРШИНА 120 м2

- МОЖНОСТ ЗА ДОГРАДБА / ГРАДБА

*** ЧИСТА, СРЕДЕНА ДОКУМЕНТАЦИЈА.

КОНТАКТ БРОЈ 077 / 946 - 816 ПОСЛЕ 16 h
viber 389 77 946 816

ВЕ МОЛАМ ЗА СЕРИОЗНОСТ

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 ******

Потврден огласувач