Logo

AUDI A5

Број на оглас: 2824507 | Објавен на: 08.06.2019, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Цена: 9.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi A5 3.0 tdi extra sostojba ima novi gumi i novi banzi za povece info na tel 075-627-549

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач