Logo

VOLVO S 60 2.4 D 163 KS. 2006 G

Број на оглас: 2824525 | Објавен на: 27.01.2019, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S60

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA, PLATENI SITE TROSHOCI DO REGISTRACIJA , UVEZENA OD ITALIJA, MOTOR 2.4 D 163 KS.
MOZE ZAMENA ZA GRADEZEN MATERIJAL.
INFO NA..070 903 748

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 GOLF

Потврден огласувач