Logo

HYUNDAI ACCENT PRV SOPSTVENIK 68.000KM

Број на оглас: 2824786 | Објавен на: 12.07.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 71 kw / 97 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA HYUNDAI ACCENT PROIZVEDEN 2008 GOD PRV SOPSTVENIK PROIZVEDENA 2008 GOD.

REGISTRIRANA CELA GODINA

POMINATI 68.000KM

ZELEN KARTON I 4 NOVI GUMI

BARAJTE NA 072 250 940 072 250 940

072 250 940 072 250 940 072 250 940

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 BLAZE

Потврден огласувач