Logo

Zgrada Slovenija les

Број на оглас: 2824868 | Објавен на: 11.07.2018, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 64 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Kalenderica-Slovenija les

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e namesten moze i prazen. Na 4 ti kat vseliv vednas. Zgradata e edna od najdobrite gradbi vo Kicevo. Za cenata dogovor na lice mesto. Jovica 070-710-990

 jovica

Потврден огласувач