Logo

Fiat dukato maksi 2004

Број на оглас: 2824962 | Објавен на: 19.05.2018, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Ducato

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 94 kw / 128 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat dukato so sedum sedista proizvedeno 2004 nosivost 2000 kg.voziloto e vo ekstra sostojba pali vozi.podetalni informacii na 078-227-529 zoran

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач