Logo

PRODAVAM BMW 330 D

Број на оглас: 2824996 | Објавен на: 16.05.2018, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM BMW VO TOP SOSOJBA
REGISTRIRANO NA BG,SO GOD.VINETA I Z.KARTON
DOSTA RABOTI SUM SMENIL NOVI ORIGINALNI
KM,SE REALNI
MALI KAROSERISKI ZABELESKI

Огласи од: dani

dani

Кочани

Станете Премиум член

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 dani

Потврден огласувач