Logo

Prodavam bandazi so gumi

Број на оглас: 2825064 | Објавен на: 10.12.2019, 15:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 aluminiumski bandazi 17 ki za Mercedes komplet so odlicni gumi . cenA po doGovoR..moze Zamena za sintisaJzeR KORG_PA50 ili KORG 80 Ili ZA kompJuteR.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач