Logo

Se Prodava * **Peugeot 607 all equipment** *

Број на оглас: 2825345 | Објавен на: 16.12.2018, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 607

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


*Мотор: 2.2 16v (158ks)
*Мах. брзина: 220km/h
*Забрзување: 0-100km/h -- (9.6 sec)
*Резервар: 80L
*Долшина: 4877mm
*Ширина: 1800mm
*Висина : 1437mm
*Мах.волумен на багаж :481L\
*Брзини: 5
*Потрошња на ПЛИН !
-Отворено: 7.2
-Гратска: 12.5
-Комбинирана : 9.1
*Мах. тежина : 2035
*ABS
*ASR
*Алумински Бандажи R16
*Гуми 225.55.R16
*Грејачи на седишта
*Автоматски светла на сензор
*Брисачи на сензор
*Темпомат
*Електрика на прозори , ретровизори
*Паркинг сензори
*Волан со подесување
* 3 Мемории на седишта и ретровизори
*Завеса на задно стакло
⬇️⬇️⬇️ ЕДНОСТАВНО ⬇️⬇️⬇️
***********FULL OPREMA************** !
Околу цената има простор за договор !

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Slagan

Потврден огласувач