Logo

АПАРТМАНИ ВО КРУШЕВО

Број на оглас: 2825593 | Објавен на: 21.02.2020, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 1

Греење: Друго

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издаваат апартмани во Вила Гонча во Крушево ( локација меѓу центар и жичарница), комплетно опремени.
Заедничка кујна, вградена скара во дворот
Сопствено парно греење

Моб. 070/355-817 - Мики

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Snezana

Потврден огласувач