Logo

FIat Punto 1.2 16v 1.1 8v Vo delovi

Број на оглас: 2825625 | Објавен на: 12.09.2020, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za punto ima skoro se so ful oprema klima, abs, servo za podetalni inf na 077 726 148 moze i cela kola ekstra cena

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач