Logo

ПЛАЦ ВО СТЕЊЕ

Број на оглас: 2825648 | Објавен на: 11.08.2018, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ПОВОЛНО ! ПОВОЛНО ! ПОВОЛНО !

Се продава плац од цца 350 м2 во центарот на с.Стење.....

Инфо на ...070/323-057

 .

Потврден огласувач