Logo

Audi a4 2005 1.9 na delovi

Број на оглас: 2825922 | Објавен на: 18.06.2019, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba 1.9 131 ks 6 brzini

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlako

Потврден огласувач