Logo

iphone 7 Red 128GB neverlock

Број на оглас: 2826251 | Објавен на: 06.06.2018, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 7 128GB red

Боја: Red

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 419 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


extra sostojba koristen samo polnac org

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач