Logo

TERMOVENTIL ZA PARNO

Број на оглас: 2826455 | Објавен на: 12.10.2018, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


termoventil za parno

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 jovance

Потврден огласувач