Logo

Mercedes 413CDI

Број на оглас: 2826588 | Објавен на: 22.05.2019, 23:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


vo odlicna sostojba so nosivost 1,9toni 3.5toni bruto
registrirano
prva registracija 2005
Cena so ddv moze na faktura se vodi na firma
zamena samo za ladilnik kamjon kombe ili pikap

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Milevka

Потврден огласувач