Logo

Mercedes w 115 240 d

Број на оглас: 2826798 | Објавен на: 16.12.2018, 22:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 240

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KAPARISANO Tel: 072220889. I. 078 224 689

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач