Logo

PRIKOLKA PRIKOLICA

Број на оглас: 2826821 | Објавен на: 09.02.2019, 00:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


8 novi gumi
Aluminski kanati registrirana
Metalen zdrav nov patos
vozdusni priklucoci za kocnici (moze i da se isklucat)
Moze zamena za kola kombe pikap kamion

 Slavco

Потврден огласувач