Logo

Opel Astra cabriolet

Број на оглас: 2826881 | Објавен на: 20.09.2020, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 108 kw / 147 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 41 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e sega uvezena od svajcarija so ful operma reg na mk tabli za poveke inf na tel.070704006

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 crni

Потврден огласувач