Logo

Nov branik za c3 redizajn od 2006 nagore

Број на оглас: 2827170 | Објавен на: 17.11.2018, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: c3 redizajn

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


branikot e nov I ne e replika

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Vozilo

Потврден огласувач