Logo

Gitara Dean-DS91

Број на оглас: 2827230 | Објавен на: 21.10.2018, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Се продава гитара Dean-DS91 во беспрекорна состојба. Држи штим, звучи одлично. Со неа оди и hardacse.

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач