Logo

HTC M8 16 gb

Број на оглас: 2827700 | Објавен на: 19.07.2018, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: HTC M8 16 gb

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HTC M8 16 gb raboti na site mrezi, socuvan maksimalno.

So Stereo Speakers!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zzzz

Потврден огласувач