Logo

!!!!!!! SE PRODAVA !!!!!!!

Број на оглас: 2827745 | Објавен на: 08.09.2019, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


letni gumi.Dve gumi SAVA 195/ 60 /R15 88H i dve gumi MALOYA 195/ 60 / R15 mozat da se vidat vo sekoe vreme pozzz povelete mozi i na 070 339 440 bone

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач