Logo

Prodavam dupcalka

Број на оглас: 2828199 | Објавен на: 22.11.2020, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Dupcalka so reduktor ,vrti Levo ,desno ,stolot se vrti pod stepen I rotira ,teska 1 ton ,visoka 2.6 m.
TEL . 072 595 241

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач