Logo

Iveco rival

Број на оглас: 2828383 | Објавен на: 23.05.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €
1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo vozna sostojba...moze zamena za kola kombe
Pikap ili pogolem kamijon

 Slavco

Потврден огласувач