Logo

Adidas kopacki novi!

Број на оглас: 2828409 | Објавен на: 08.07.2020, 20:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Вид на оглас: Се продава


078-323-556 Aleksandar
Se prodavaat novi Adidas kopacki.Broj 44.5 Moze po kargo da se pratat.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач