Logo

Kabli i adapteri za kompjuteri NOVO

Број на оглас: 2829692 | Објавен на: 24.09.2018, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Kabli i adpteri za kompjuteri , tastaturi , mausi zvicnici se e NOVO, moze zamena za Digitalen fotoaparat ili PlayStation 3


Telefon 075 215-770

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач