Logo

traktor i kultivator

Број на оглас: 2830499 | Објавен на: 17.01.2019, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA TRAKTOR TOMA VINKOVIC 523, 21 KS, PROIZVEDEN 1985 GODINA CENA 750 EVRA
SE PRODAVA GOLDONI KULTIVATOR SO PRIKOLKA 4X4 14 KS CENA 1150 EVRA
I VELOSIPED STRANSKI 200 EVRA

 Виница    Општина: Зрновци

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач