Logo

Bmw 530

Број на оглас: 2830712 | Објавен на: 21.09.2018, 07:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba kompletno servisirana

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач