Logo

Novi kacigi

Број на оглас: 2830946 | Објавен на: 14.11.2018, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Access

Вид: Скутер

Година: 2018

Модел: Novi kacigi

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi kacigi
Flip up helmet -50 eur
Open face helmet - 30 eur
Kontakt - Vlatko - 077 897 441

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач