Logo

alanser za 126p pegla

Број на оглас: 2831442 | Објавен на: 21.04.2018, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 126

Година: 1988

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 17 kw / 23 ks

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam alanser za 126p pegla ispraven vo odlicna sostojba prakam po kargo

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач