Logo

iphone 7plus 🔝extra

Број на оглас: 2831526 | Објавен на: 17.11.2018, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iphone 7 plus

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 449 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Red 540€ 128 GB

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач