Logo

GeForce GTX 1080 Ti ARMOR 11G OC

Број на оглас: 2831686 | Објавен на: 16.03.2018, 22:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Kako nova.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач