Logo

KABINA ZA TRAKTOR 533/539 I KOSACKA

Број на оглас: 2831714 | Објавен на: 16.09.2019, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kabina za traktor 533 i 539. Cena po dogovor. Na poraki ne odgovaram

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Stole

Потврден огласувач